Kontakt z nami

Serwis: 509 462 719
email: tech@kamdex.pl
Biuro : 48 59 7268 002
e-mail: bok@kamdex.pl
Szybkie
i stabilne
łącza do sieci Internet

Nasza oferta obejmuje łącza radiowe o dużej przepustowości. Oferujemy wiele dostępnych pakietów Internetowych oraz pakiety Telefonii Stacjonarnej działającej niezależnie od posiadanego pakietu Internetowego.

sprawdź ofertę

Opłaty za abonament Internetowy i telefoniczny

UWAGA !!! Zmianie uległy wszystkie konta bankowe dla naszych klientów. Nowe numery Rachunku dostępne są w Panelu Klienta w zakładce Informacje.

Każdy numer Bankowy przydzielany jest indywidualnie dla naszych klientów. Wszelkie wpłaty będą zaliczane tylko i wyłącznie dla danego Klienta i przypisanego mu numeru konta. Niestety nie będzie możliwości przeksięgowywania błędnych wpłat.

Nowe numery rachunków dotyczą opłat za Usługi Internetowe.

 

PKO BANK POLSKI

nr rachunku:  84 1020 4665 0000 3902 0014 1465  <— Numer na który należy uiszczać opłaty za usługi telefoniczne

 

Informujemy wszystkich Klientów sieci P.H.U. „KAMDEX” o przesunięciu terminów płatności za Internet. Poprzedni termin do 20-ego każdego miesiąca uległ zmianie i Obowiązujący jest termin do 15-ego bieżącego miesiąca.

Skrócenie terminu jest wymagane poprzez spore zaległości w opłatach jednocześnie po upływie tego terminu będzie wyświetlana informacja o zaległości na koncie każdego klienta, u którego takie zaległości będą widniały.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt  pod numerem tel 509-462-719 lub mailowo bok@kamdex.pl